מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

ספורטתרפיה

ספורטתרפיה זה לדאוג לגוף לפני ואחרי האימון

אין ספק שפעילות גופנית טובה לגוף ולנפש ומכשירי עיסוי בקטגוריית ספורטתרפיה מבית ד"ר גב יסייעו לכם לחמם את הגוף ולהכין אותו לאימון, לשפר את טווח התנועה, להזרים את הדם, להאיץ את תהליך ההתאוששות ולשחרר את השרירים לאחר פעילות גופנית.
מכשירי עיסוי לספורטאים
ישנם שלל מכשירי עיסוי המתאימים לספורטאים ולמי שמרבה בפעילות גופנית, ממכשירי עיסוי ידניים, מכשירי מתיחות, רולרי עיסוי ועד אקדחי עיסוי עוצמתיים עם ראשים מתחלפים.


אילו סוגים של מכשירי עיסוי יש?

חשוב שתדעו שמכשירי העיסוי שנפרט בהמשך אמנם אידאליים עבור ספורטאים ומתאמנים, אך הם יתאימו גם למי שזקוק לשחרור והרגעה של השרירים אחרי אימון ובהקלה על כאבי שרירים תפוסים.

 • אקדחי עיסוי - אקדחי עיסוי עובדים באמצעות פעולת הקשה עמוקה, הם מושלמים לספורטאים כי הם מעניקים עיסוי אינטנסיבי וממוקד לפי קבוצות שרירים.
 • רולרי עיסוי - משחררים שרירים תפוסים, מחממים את הגוף לפני אימון ומרגיעים אותו לאחר מכן. רולרים מעניקים עיסוי רטט ועובדים כך שמשקל הגוף מפעיל את הלחץ הרצוי. רולרים אידאלים למתאמנים ולכל מי שזקוק להקלה על כאבי השרירים.
 • מכשירי עיסוי ידניים - אצלנו בד"ר גב יש מבחר רחב של מכשירי עיסוי המתאימים למסאז' בכל הגוף ומציעים מגוון רחב של עיסויים, תוכניות ותכונות. שפע הסגנונות הופכים את מכשירי העיסוי לאידאלים עבור כל מי שמחפש עיסוי מרגיע, משחרר ומפנק וכן גם לספורטאים.

לשחרר כאבים ולשפר ביצועים, מכשירי עיסוי שם בשבילכם לפני ואחרי אימון.

הגדר מיון בסדר יורד
נמצאו 17 פריטים
17 מוצרים
 • החל מ- 169 ₪ מחיר רגיל 299 ₪
  SALE!
 • החל מ- 149 ₪ מחיר רגיל 299 ₪
  SALE!
 • החל מ- 125 ₪ מחיר רגיל 249 ₪
  SALE!
סגור
Loading
חזרה