מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון
שמיכה כבדה WEIGHTED BLANKET 7 ק"ג

שמיכה כבדה WEIGHTED BLANKET 7 ק"ג

החיבוק שירגיע אתכם
אם אתם זקוקים לתחושת ביטחון, רוצים להפחית את הלחץ והחרדה, או סובלים מנדודי שינה, כדאי שתחשבו על רכישה של שמיכה כבדה. הכובד של השמיכה מעניק תחושה של מרחב בטוח ומדמה את ההרגשה של חיבוק, היא תעזור לכם להירדם, תשפר את איכות השינה ותשרה בכם רוגע.

השמיכה מתאימה לאנשים במשקל 61-80 ק"ג.

החל מ- 590 ₪
118 ₪ 5 תשלומים
אצלך בבית
תוך
7
ימי עסקים
לא זמין במלאי
MORE TO KNOW
עוד דברים שכדאי לך לדעת על המוצר
 • שמיכה כבדה - מה היא ולמה צריך אותה?
  שמיכה כבדה, כשמה כן היא - שמיכה במשקל גבוה יחסית לשאר השמיכות שאתם מכירים. המשקל שלה מעניק תחושת בטחון, הכבדות שלה והלחץ שהיא מפעילה יוצרים תחושה שנקראת "הארקה" שגורמת לגוף להירגע, להרגיש שלווה כמו שמרגישים בזמן חיבוק.
  שמיכה כבדה מתאימה למי שסובל מנדודי שינה, למי שמרגיש חרדה או נתון ללחצים ולכל מי שמעוניין במוצר המסייע בהירדמות ובהרגעה.
 • מבנה שיוצר תחושת חיבוק - החומרים שבפנים
  לשמיכה מבנה טלאים כאשר בכל אחד מהם שוכנים כדורי הזכוכית המעניקים לה את המשקל שלה. הטלאים שומרים על פיזור נכון של המשקל לכל אורך ורוחבה של השמיכה ומוודאים כי הם נשארים במקומם.
 • ההתאמה הנכונה - 10% ממשקל הגוף
  שמיכה כבדה צריכה להתאים למשתמש מבחינת המשקל שלה. ההמלצה היא להשתמש בשמיכה המהווה כ- 10% ממשקל גוף המשתמש. בנוסף, מומלץ להשתמש בשמיכה שאינה גדולה מגודל המיטה שלך. משקל השמיכה הינו 7 ק"ג והיא מתאימה לאנשים שמשקלם בין 61-80 ק"ג.
 •  לשינה, לרוגע, למקום בטוח - שמיכה שהיא יותר משמיכה רגילה
  שמיכה כבדה מצויינת לשינה, היא מסייעת בהירדמות אך היא טובה גם להתכרבלות מול הטלוויזיה, לזמנים בהם זקוקים להירגע ולשחרר מהלחצים ולכל זמן בו יש צורך במקום בטוח.
 • משקל - 7 ק"ג
 • מידות - 140X190

סגור
Loading
חזרה