מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

שולחנות עבודה מתכווננים - מכוונים לנוחות

שולחנות עבודה מתכווננים - מכוונים לנוחות - תמונה מספר 1

מגיעים לעבודה במשרד או בחדר העבודה בבית, מתיישבים מול המחשב, קמים לארוחת צהרים ופתאום בלי ששמים לב כבר נגמר היום.

אם נשאל אתכם כמה שעות במצטבר ישבתם היום, תדעו לענות לנו?

מי שעובד בעבודה משרדית מבלה כל כך הרבה שעות בישיבה בכל יום וזה עוד לפני שהכנסנו למשוואה את הישיבה ברכב ובבית.

אז לפני הכל, חשוב לנו שתדעו שמאוד מומלץ לקום ולזוז מדי פעם במהלך יום העבודה, כי ישיבה ממושכת ללא תנועה עלולה להגדיל את הסיכוי שלכם לסבול מכאבים, היחלשות שרירים ואפילו לעלייה במשקל.

אז מה הפתרון אם הנסיבות מחייבות אתכם לעבוד מול המסך כל כך הרבה שעות?
פשוט מאוד...לעמוד!

למה עבודה בעמידה עושה טוב לגוף שלנו?

בהיבט הבריאותי, עמידה מסייעת בהפחתת הסיכויים להשמנת יתר ומחלות לב, היא שורפת קלוריות, ממריצה את זרימת הדם וגורמת לנו להרגיש יותר ערניים מאשר בזמן ישיבה.

מעבר לזה, יש גם את ההיבט הפרודוקטיבי: מכירים את האנשים שמדברים בטלפון והולכים מצד לצד? זה לא סתם, הם "בתוך זה" הם מרוכזים יותר כי פעולת ההליכה מזרימה את הדם בגוף. ככה מרגישים גם כשעובדים בעמידה, הרי לא עומדים בצורה סטטית, זזים קצת מצד לצד, משנים פוזיציות וכך למעשה העמידה מגבירה את יכולת הריכוז, מעלה את רמת המעורבות, מסייעת בהתמקדות במשימות וגורמת לנו להיות ממוקדים יותר.

שולחנות עבודה מתכווננים

זה נכון, אופי העבודה בעולם מכתיב וקובע לנו את סדר היום שרובו מתנהל מול המסך אבל לא צריך להיות מקובעים, במיוחד כשזה עלול לפגוע בבריאות שלנו.

שולחנות עבודה מתכווננים זמינים בשפע של מידות, גבהים, גדלים שונים של משטחי עבודה ופיצ'רים שיעניקו לכם עולם שלם של אפשרויות והכי חשוב - תוכלו לעבוד גם בישיבה וגם בעמידה!

מבחר שמאפשר נוחות

כל המטרה של שולחנות עבודה מתכווננים היא להעניק לכם אפשרות לעבוד איך שנוח לכם בכל רגע נתון.

יש שולחנות עבודה מתכווננים עם גלגלים למי שחשוב לו לשמור על ניידות, שולחנות עבודה קומפקטיים שמתאימים ללפטופ או טאבלטים, שולחנות נפתחים עם מקומות אחסון, שולחנות בעלי משטחי עבודה גדולים ורחבים יותר וכאלו שאפשר לעבוד איתם מהספה או מהמיטה.

חשוב שתדעו

עבודה בעמידה בריאה לגוף שלנו, אך כפי שלא מומלץ לשבת מבלי לקום מדי פעם כדי למתוח ולשחרר איברים, כך נכון הדבר גם לגבי עבודה בעמידה וכדאי לשבת מדי פעם.
זאת בדיוק הסיבה ששולחנות המחשב המתכווננים מבית ד"ר גב יכולים להתכונן לגבהים שונים, לעבודה בעמידה או ישיבה ואפילו יש כאלו המתאימים לעבודה מהספה בסלון או מהמיטה.

תעבדו בנוח, תהיו פרודוקטיביים יותר, מרוכזים יותר וממוקדים יותר.

סגור
Loading
חזרה