גב
מושב עיסוי - מעסה שיאצו פרטי אצלך בבית

אורח החיים המודרני תובע מאיתנו שעות רבות של ישיבה: במשרד, בנהיגה ואפילו בבית, אנחנו מבלים את זמננו בתנוחה קבועה. למרות שישיבה הינה צורת יציבה חסכונית וקלה, היא אינה טבעית לגוף ויוצרת עומס ולחץ על הגוף ועל עמוד השדרה שמתבטאים לא פעם בכאבי ראש, צוואר, גב, עייפות ועוד תופעות המוכרות לכולנו בסיום כל יום...

 

בדיוק לבעיות אלו מציעה רשת ד"ר גב פתרון בריאותי ומפנק: מושב עיסוי שיאצו מתקדם, היחיד מסוגו בארץ, המעניק עיסוי גוף מרענן לאורך הגב, להמרצת מחזור הדם ושחרור שרירים. המושב מתאים לשימוש בבית, במשרד ולמעשה בכל מקום ודורש רק חיבור לחשמל - הערכה אף כוללת רצועות קשירה המאפשרות התאמה של המושב לכל כסא או ומונעות החלקה או גלישה.

 

הפעלת המושב והתאמתו האישית מתבצעת באמצעות שלט חכם עם נורות ביקורת להפעלת האפשרויות השונות במושב (ביניהן תוכניות קבועות מראש, גובה ורוחב העיסוי(. בניגוד למוצרים דומים המציעים רק אפקט של רטט, מערכת מנועי עיסוי ייחודית מאפשרת תחושה אותנטית של לחיצות ידיים עדינות על הגב בשני סוגי עיסוי: שיאצו וגלילה . התוצאה - תוך כרבע שעה של שימוש המושב מרגיע את השרירים התפוסים, משפר את זרימת הדם, משחרר את הגב ומסייע להתרעננות ולתחושה נינוחה.

 

שיאצו (לחץ- אצבע), השיטה עליה מתבססת פעולת המושב, הינה שיטת טיפול במגע שמקורה ביפן. השיטה מתבססת על עקרונות הרפואה הסינית ועל ערוצי אנרגיה בגוף האדם, אשר משפיעים ומושפעים מהאיברים הפנימיים. חוסר האיזון בגופנו יוצר חסימה אנרגטית וגורם להופעת סימפטומים כמו כאב, לחץ, או רפיון. באמצעות הפעלת הלחץ על ערוצי האנרגיה, השרירים והעצבים מושג אפקט הוליסטי, שמטרתו לטפל בגוף כולו ולא רק בסימפטומים הרגעיים בתהליך הדרגתי, רגוע ומרגיע.