שינה, גב, איכות חיים
מילדות לבגרות: מעגל החיים דרך הרגלי השינה

מסלול השינה, כמו מסלול החיים, עובר בין עריסה, לול, מיטת מעבר, מיטת ילד, מיטת נוער, מיטה וחצי ומיטה זוגית - שתלך ותשתכלל עם השנים עד שתהפוך למבצר הפרטי. הרגלי השינה שלנו גמישים ומשתנים בהתאם לגיל ולתקופת החיים, וטוב שכך. הם מתבטאים גם במיטה עצמה ובכלי המיטה, שמהווים סמן של התבגרות. באיזה פרק בחיים אתם נמצאים?

ילדים: הרגלי שינה בריאים כדאי לפתח מילדות וגם לילדים בגילאי 4-12 מומלץ לעשות שימוש בכלי מיטה ייעודיים. למשל, כרית השינה לילדים של ד"ר גב מותאמת לצרכים האנטומיים של הילד הרך. הכרית אורתופדית, עשויה ויסקו אלסטי - חומר ייחודי שלומד וזוכר את מתאר הגוף, מפחית לחצים על השלד ומעניק תמיכה מלאה בראש ובצוואר לשינה מתוקה. הכרית כוללת גם שכבת ג`ל שמתאימה עצמה לארבע עונות השנה וחשובה במיוחד בקיץ הישראלי; פיזור המשקל על הג'ל מייצר קירור בלילות החמים.

בני נוער: הרגע שבו הילד עובר למיטת נוער הוא נקודת ציון מרגשת שמעידה על התבגרות. בני העשרה ימצאו בד"ר גב את מיטת הנעורים שלהם בדגם מיטת הנוער החשמלית WONDER - גיבורת העל של עולם המיטות. המיטה כוללת מערכת קפיצים מבודדים עם שבעה אזורי תמיכה, שכבת ויסקו אלסטית עם תכונת זיכרון, בד סריג אוורירי ונושם, מנוע חשמלי בעל תו תקן, מערכת Healthy Sleep ללא קרינה, בסיס מיטה משולב ארגז מצעים מרווח מעץ סנדוויץ' מצופה פורמייקה, והכל תוצרת כחול לבן - מה שמבטיח קניה איכותית ואחראית, לשקט נפשי של ההורים.

מבוגרים: כשמתחילים לישון בזוג המיטה הופכת גם לאי בודד של אינטימיות, מקום שומר סוד שמסמל את הבית, ולכן כדאי להשקיע במיטה זוגית שתטפח את הזוגיות. הסוד במיטה טובה, וזה ידוע, הוא במזרן. דגם המזרן "קומפורטה" של ד"ר גב הוא מזרון זוגי  יוקרתי בעל מערכת קפיצים מבודדים, עם שבעה אזורי תמיכה, לחלוקת משקל אופטימלית ותמיכה בכל נקודה בגוף. המזרן כולל גם שכבת ויסקו אלסטית עם תכונות זיכרון. והבונוס: השכבה העליונה של המזרן מרופדת בבד עם סיבי אקליפטוס, אנטי בקטריאלי ואנטי אלרגני, ומעליו בד סריג הכולל סיבים טבעיים של צמח האלוורה.

הריון ולידה: הרגלי השינה משתנים דרמטית בתקופת ההיריון והלידה. ההריונית מתמודדת עם הגבלות רבות בתנוחות השינה, לעיתים אף סובלת מנדודי שינה ועסוקה בחיפוש מתמיד אחר תנוחה נוחה. לכן, מומלץ בתקופת החיים הזאת להיעזר בכרית אורטופדית  המכונה "כרית גוף" (BODY PILLOW) שהיא כרית תמיכה לשינה בהריון ושימושית גם בהנקה. הכרית מספקת תמיכה רב תכליתית, מנטרלת לחצים ומרגיעה, תומכת בצוואר, ומתאימה במיוחד בתנוחת השינה על הצד, המכונה תנוחת עובר שמאפיינת שינה של נשים בהריון. כיסוי הכרית עשוי מבד 100% כותנה איכותית.

אמצע החיים: מגיע הרגע שבו אדם מבין שהוא עבד מספיק קשה, כדי להתחיל גם ליהנות מהחיים. זה קורה בערך באמצע החיים, ובצדק, כשמתחילים להשקיע בפרטים הקטנים. אם כבר להתפנק ולהשקיע בעצמנו, כי עמלנו ועבדנו, הכירו את מזרן קוואטרו QUATRO HD - המזרן הראשון בישראל בעל 4,000 קפיצים מבודדים שזכה לציון 9.5 בביקורת "בדוק" של ידיעות אחרונות ומיועד לאנשים שאוהבים את עצמם ואת החיים. המזרן כולל ארבע שכבות קפיצים שביניהן שתי שכבות קפיצי מיקרו HD לתמיכה אנטומית נקודתית. שכבת הפינוק העליונה כוללת שתי שכבות ויסקו אלסטי עם תכונות זיכרון, ומעל כל אלה בד סריג איכותי אנטי בקטריאלי תוצרת בלגיה.