שינה, ישיבה, גב
24/7 - המוצרים של ד"ר גב איתך לאורך כל היום

8:00, בכבישים: בוקר טוב! נכנסתם לרכב, יצאתם למשרד ונתקעתם בפקקים? נהדר, תגבירו את הרדיו ותיהנו מהדרך, כי יום טוב פותחים עם נוחות מרבית גם כשתקועים בפקקים. ד"ר גב מציע לנהגים ולנהגות נסיעת בוקר נינוחה עם מושב עיסוי אורתופדי למניעת כאבי גב או להקלה עליהם. המושב מבוסס על המבנה האנטומי של גוף האדם ומתלבש על כסאות הרכב, כי אם כבר ייאוש בפקקים אז שיהיה הרבה יותר נוח.

9:30, במשרד: שביזות יום א'? לא מכירים. אין סיבה לסבול במהלך העבודה מאי נוחות גופנית, שמתלווה לישיבה ממושכת מול המחשב. בד"ר גב ניתן למצוא מבחר כסאות משרד וכסאות מנהלים שיתמכו בכם גם במשרד. למשל, כיסא המנהלים האורתופדי מדגם SHAPE, הכולל מערכת קפיצים לישיבה נוחה. ידיות הכיסא שלו מתרוממות, הוא בעל מנגנון נדנוד ומגיע במגוון צבעים שיכניסו קצת אופטימיות למשרד.

17:00, אחר צהריים ביתי: סוף יום העבודה, הילדים חוזרים מהמסגרות, וכל מה שבא לכם זה להתרווח על הספה? זה הזמן למערכת הישיבה הפינתית מדגם SCARLETT של ד"ר גב שהופכת כל סלון לחלל מזמין. היא מותאמת מודולרית לפי צרכי המשפחה וכוללת שני ריקליינרים לתמיכה ברגליים בזמן צפייה ומנוחה. זמינה בריפוד עור או בד, לפי טעמכם.

21:00, מול הטלוויזיה: הגיע ערב והטלוויזיה נדלקת על סדרה טובה. אם יש לכם מזל הצלחתם לתפוס ראשונים את אחת מכורסאות הטלוויזיה של ד"ר גב. כורסת הטלוויזיה מדגם FREEDOM, למשל, היא גם אורתופדית וגם בעלת מנגנון נדנוד לבינג' טלוויזיוני מושלם. מגיעה בריפוד בד נעים ובשלושה צבעים, לבחירתכם.

23:00 מתכוננים לישון: אבל לא לפני שעושים מסז' לרגליים להרפיה של סוף היום, כי יום טוב צריך לסגור ברגיעה ופינוק. מכשיר העיסוי שיאצו FLEX מבית הומדיקס, למשל, יעניק עיסוי מקצועי ועמוק לכף הרגל.

לילה טוב: לא רבים יודעים אבל שינה טובה מתחילה במזרון איכותי, כזה שמצויד במיטב הטכנולוגיות בענף: שכבת זיכרון שמכירה את הגוף, מערכות קפיצים מבודדות, בד נושם ואוורירי עם אלוורה או סיבי אקליפטוס. חלומות טובים, וגם את זה לא רבים יודעים, מגיעים למי שישנים על כריות איכותיות. למשל, בד"ר גב ניתן למצוא כריות שינה אורתופדיות למבוגרים ולילדים, עם שכבת ג'ל ייעודית לחודשי הקיץ שמסייעת בשמירה על טמפרטורה קרירה ונעימה, כדי שלא תפסיקו אף פעם לחלום.