מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון מעבר לתפריט צד

סוגי מזרונים

מזרון קפיצים

מזרונים אלו מגיעים במגוון רחב של גדלים וסוגים הכוללים ביניהם סוגי מזרון יחיד ומזרון זוגי. במחירים המתחילים בכ-1000 ש"ח עבור מזרון פשוט אך תשלמו עד כ- 7000 ש"ח על מזרון קפיצים איכותי גדול. מזרוני קפיצים בעלי שכבת שכבת "פינוק" עליונה נחשבים יותר נוחים. בהשוואה לסוגי מזרונים אחרים, מזרוני קפיצים באים במגוון גדול יותר של רמות קושי ואוגרים פחות חום גוף שנכלא בתוכם. אולם הם נוטים להעביר יותר תנועה מצד לצד של המיטה, דבר שיכול להדאיג אם חולקים את המיטה עם שותפ/ה. מזרוני קפיצים יש להלחיף אחת ל10 שנים.

מזרון ספוג עם זכרון

מזרוני ספוג עם זכרון הם מורכבים משבכת ויסקו אלסטי בעובי של עד 15 ס"מ המודבקת לבסיס פוליאוריתן שהוא סוג של פולימר, וממנו בשילוב חומרים אחרים מייצרים את שכבת הויסקו אלסטי. מזרונים מסוג זה זוכים לרוב לביקורות חייוביות מהבעלים שלהם, אך כ-20 אחוזים מהאנשים שמשתמשים במזורני ויסקו אלסטי טוענים כי אלו קשים מיידי ולא קל לנוע עליהם. הם עמידים יותר לנזקי הזמן מאשר מזרוני קפיצים.

מזרון ספוג לטקס

מזרוני ספוג לטקס בניגוד למזרוני ספוג עם ויסקו אלסטיים הם יותר קפיציים ואוגרים פחות חום גוף בתוכם ולכן נוחים יותר לתקופת הקיץ. בדומה למזרון עם זכרון עמידים יותר וכמו כן יודעים לדחות אבק. בנוסף הם הכי ידידותיים לסביבה מכיוון שרוב סוגי הלקטס מתכלים בצורה טבעית ולטקס היינו משאב מתחדש. כמו כן הם דורשים בסיס מיטה מיוחד שימנע מעובש לגדול בתחתית המזרן.

מזרון אוויר

בניגוד למזרוני קפיצים ומזרוני ספוג, מזרונים מסוג זה, מצויידים בכריות אוויר מתכווננות המיועדות לספק תמיכה אשר תפורה בדיוק למידות הגוף. ישנם מזרוני אוויר מסויימים המאפשרים להתאים את כריות האוויר בכל צד של המיטה בנפרד על מנת לקבל רמות דיוק טובות יותר בכיוונון. ישנם שיטענו כי קשה לשבת על הקצה של מזרון זה, אך עדיין מזורני אוויר עם אפשרות לכיוונן כל צד בנפרד הם אחת האפשרויות שיש לזוגות שישינים ביחד ואוהבים את המזרון שלהם ברמת קושי שונה.
את כל סוגי המזרנים הנ"ל תוכלו למצוא אצלנו באתר ד"ר גב.
סגור
Go back to %1