מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

מטעויות לומדים – 6 טעויות בבחירת כיסא אורטופדי

מטעויות לומדים – 6 טעויות בבחירת כיסא אורטופדי - תמונה מספר 1

אתם כבר יודעים מה החשיבות של כיסא אורטופדי והחלטתם לרכוש לכם כיסא. 
ידע מקדים מועיל ותורם לרכישה חכמה ולפעמים דווקא מטעויות של אחרים אפשר ללמוד הכי הרבה, לכן הבאנו עבורכם את הטעויות הנפוצות ברכישת כיסא אורטופדי:

בוחרים באופציה הזולה ביותר 
מי לא אוהב מבצעים ומחירים אטרקטיביים? אז זהו, שלפעמים המחירים המפתים נעשים במכוון כדי להסית אתכם מהדבר שחשוב באמת – האיכות.
הדבר השגוי ביותר שתוכלו לעשות הוא לקנות כיסא ישיבה כי הוא נמכר במחיר זול ובדיעבד תגלו כי הכיסא בכלל לא אורטופדי, לא תומך בגב ובעמוד השדרה, גורם לכאבים ופשוט לא נוח, בטח שלא בישיבה ממושכת.
אל תתפשרו על האיכות, תשקיעו בבריאות שלכם ותזכו בכיסא אורטופדי שנוח לשבת עליו שעות ארוכות וישמר לאורך זמן.

מזלזלים בחשיבות הכיסא
זה לא סתם עוד כיסא, זה הכיסא עליו אתם יושבים 10 שעות ביום, הכיסא שיגרום לכם לכאבי גב או ימנע אותם ולכן חשוב לבחור בכיסא אורטופדי איכותי ולא בכיסא מחשב סטנדרטי.
כיסא אורטופדי איכותי ינחה אתכם לשבת נכון, ימזער לחצים המופעלים על הגב, יתמוך בעמוד השדרה, יפחית כאבים בגב התחתון ויאפשר ישיבה ממושכת נוחה ובריאה.

לא מתאימים את הכיסא למשתמש 
כדי להשיג את התמיכה האופטימלית, כיסא אורטופדי חייב להתאים למי שיושב עליו מבחינת הגודל, כך שיוכל לשבת בצורה נכונה - השוקיים מקבילות לרצפה, הגב התחתון נתמך על ידי המשענת ומנח כפות הרגליים על הרצפה. 
אדם גבוה זקוק לכיסא אורטופדי בו מרחק המושב מהרצפה גבוה יותר מכיסא אורטופדי של אדם נמוך ותלמיד צעיר צריך כיסא במידות קטנות יותר מכיסא שמתאים לעובד הייטק.

מתעלמים מהבסיס 
יש יותר מרגיז מגלגלים מרעישים? אולי רק גלגלים ששורטים את הרצפה. 
אל תתעלמו מבסיס הכיסא ותבחרו בכיסא עם גלגלים איכותיים שאינם מרעישים בזמן תזוזה וכמובן שלא יגרמו לנזקים לרצפה בבית או במשרד.

לא בודקים מה אפשרויות המנגנון 
כיסא אורטופדי טוב יעניק לכם את האפשרות להזזת הידיות כדי שתוכלו לנוע תחת שולחן העבודה, הטיית המשענת לזווית שהכי נוחה לכם, מנגנון נדנוד ושינוי גובה הכיסא לנוחות אולטימטיבית. 
מנגנון סינכרוני יצור עבורכם תנאי ישיבה אידאליים בהתאמה אישית.

מפחיתים ביכולות העיצוביות של הכיסא
כיסא אורטופדי, מעבר להיותו פריט פונקציונלי והכרחי לחיים בריאים הוא גם פריט עיצובי לכל דבר. תשלימו את מראה המשרד עם כיסא מנהלים שמשדר סמכות ממבט ראשון, תכניסו קצת צבעים משמחים שיתרמו להנאה בלמידה בחדר הילדים ותיצרו הפרדה בחללי עבודה משותפים על ידי בחירה של כיסאות שונים בכל אזור.


אל תזלזלו בכיסא עליו אתם יושבים, תדאגו לגב שלכם ותוודאו שאתם רוכשים כיסא אורטופדי המיוצר ע"י מומחים שיודעים מה הם עושים - מומחי ד"ר גב חושבים על הבריאות שלכם כבר מעל 30 שנים.סגור
Loading
חזרה